Zemin Kaplama Uygulamaları

Zeminlerin kaplanmasında, doğru işlemin yapılması son derece önemlidir. Her zeminin özellikleri birbirinden farklıdır. Açık alanlarda kullanılan zemin kaplamaları ile iç alanlarda uygulanması gereken zemin kaplama malzemelerinin ve sistemlerinin aynı olması beklenemez. Öte yandan, hem dış alanlarda, hem de iç alanlarda kullanılan zemin sistemlerinin de amaçlarına göre farklılıkları söz konusudur. Endüstriyel alanlarda, fabrikalar, sanayi kurumları, tıbbi üretim yapılan yerler, sağlık kurumları ve spor tesislerinde endüstriyel zemin kullanılması yerinde olur. Bu tür zeminler, darbelerden etkilenmez, mikrop ve bakteri barındırmaz, temizlenmesi kolaydır. Öte yandan, epoksi zeminlerin iç alanlarda kullanılması da son derece önemlidir ve avantajlıdır. Bunlar yeni nesil zemin uygulamalarıdır.

İç alanlarda uygulanan zemin uygulamalarında, iç alanın temizlenmesi çok önemlidir. Tamamen temizlenmesi, pürüzler varsa bunlar giderilmelidir. Bundan sonra kaplama işlemi yapılır. Dış alanların kaplanmasında ise farklı teknikler, zeminlerin türlerine göre yapılmalıdır. Bu ayrımı yapacak olan uzman firma olabilir. Firmamız olarak %100 profesyonel hizmetlerimiz, dikkatli ve özenli çalışmalarımızla sizlerleyiz. Ekibimiz uzman isimlerden oluşmaktadır. Bu noktada amacımızın, elemanlarımız ve malzemelerimiz, cihazlarımızla en iyisi olduğunu belirtelim. Dış alanlarda kullanılan zemin kaplamaları da her zaman sizin için en uygunu olmalıdır. Deneyimlerimiz ve özenimizle sizlere en mükemmel hizmetlerimizi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Dış alan zemin kaplamalarında, baskı beton uygulamaları çalışmalarımız da adından söz ettirmekteyiz. Renkli beton başta olmak üzere, baskı beton çalışmalarımız örnek üretimlerdir.

Dış alanlarda, baskı beton tekniklerinin uygulanması yeni nesil üretimler olarak öne çıkmaktadır. Bahçe ve gezinti alanlarında, garaj önlerinde, birçok dış alanda bu türleri kullanabilirsiniz. Firmamız size en mükemmel zemin uygulamalarını sunmaktadır. Derz dökülmesi, şap dökülmesi de kesinlikle uzmanlık ister. Uygun ayar ile en mükemmel hizmetleri sunacaksınız. Otopark zeminleri, yol ve saha beton uygulamaları, profesyonel şekilde firmamız tarafından düzenlenmektedir. Ekiplerimiz, sahada inceleme yaparak uygun kaplama alanlarını tespit etmektedir. Bu şekilde, ortaya uzun ömürlü kaplama çalışmaları ortaya çıkmaktadır. Ekiplerimiz, modern aletler ve uygun, sağlığa uygun malzemeler ile mükemmel işler çıkarmaktadır. Mutlaka firmamızla iletişime geçiniz.