Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Zemin Kaplama - Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Epoksi Kaplama Nedir?

Rüzgar, donma, su, dalga, kirlenme ve kimyasal etkiler gibi doğanın getirdiği çevresel faktörlere karşı iç ve dış yapı yüzeylerini estetik malzemelerle kaplayarak korumak için geliştirilen epoksi zemin kaplamanın, etkili ve üstün yapışma özelliği bulunmaktadır. Değişik alanlardaki inşaat malzemelerini birbirlerine yapıştırmak ve tutturmak için de kullanılan epoksi zemin kaplamanın kullanımı giderek artmaktadır.

Uzun Ömürlüdür

Uygulanan yerlerde çok kolay bir şekilde temizlik sağlayan epoksi zemin kaplama, oldukça etkili bir zemin kaplama ürünüdür. Oldukça geniş bir renk seçeneği sunan epoksi zemin kaplama, oldukça hoş bir dekoratif malzeme olarak da görülmektedir. Göze hitap eden dekoratif koşulları sağlaması yönüyle de tercih edilen bu malzeme, özellikle kaliteli kullanıldığında çok uzun ömürlü olabilir.

Diğer Ürünlere Göre Daha Steril

Temizlenmesi kolay ve toz tutmuyor oluşu özelliği ile özellikle inşaat firmaları, hastaneler, ilaç fabrikaları ve elektrik santralleri gibi ortamlarda tercih edilen bir zemin kaplama türü olan epoksi kaplama, kimyasal maddelere karşı etkili olması yönüyle de oldukça avantajlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir