Yol ve Saha Beton Uygulamaları

Firmamız olarak, yol ve saha beton uygulamaları çalışmalarımız arasında yer almaktadır. İnternet sitemizde firmamız hakkında tüm çalışmaları bulabileceğiniz gibi, kurumsal bilgilerimize de ulaşabilirsiniz. Zemin yüzey, baskı beton, otopark zemin uygulamalarımız, derzlerin hazırlanması ve uygulanması, yol ve saha beton uygulamaları, şap uygulamaları, epoksi boya işlemleri, renkli beton uygulamaları ve zemin kaplama çalışmalarımız yanında, birçok hizmetimizle sizlerleyiz. Yol ve saha beton uygulamaları son derece önemli, kapsamlı çalışmalardır. Uzmanlık isteyen, özenle yapılması, eğitimli personelin ilgilenmesi gereken bir işlemdir. Öncelikle, yol ve saha uygulamaları için etüt yapılması gerekmektedir. Bundan sonra, keşif yapılarak gerekli çalışmaların programı yapılır. Eleman ve malzemeler ile makinelerin eksiksiz olarak ayarlanması söz konusu olur.

Yol uygulamalarında, saha beton uygulamalarında araç sayısının ve tonajı yüksek olan araçların geçmesinin hesaplanması çok önemlidir. Kamyon, kamyonet, tır, vinç, kepçe gibi araçların geçmesi kesinlikle hesaplanmalıdır. Bu araçların geçmesi, doğa olayları hesaplanması noktasında, çelik hasır malzemeler ve demirler mutlaka kullanılmalıdır. Yolun özelliğine göre, kullanılacak malzeme de değişmelidir ve yoğunluk farklılık içermelidir. Buna göre, otoban gibi yoğun araç geçişi olan yolların temeline konulan beton malzeme içine mutlaka yeterli sayıda demir ile elyaf eklenmelidir. Bu tür yol sistemlerinde aşınma diğer yollara göre daha üst seviyededir. Bu noktada, firmamızın en önemli hizmetlerinden biri olan derz uygulamalarının da önemli olduğunu belirtmek gerekir.

Yol ve saha beton dökümlerinde beş aşamadan oluşan bir sisteme göre hareket edilmektedir. Ön hazırlık uygulaması, beton dökülme işlemlerinin yapılması, yüzey sertleştirme işlemlerinin yapılması, kür işleminin yapılması, derz kesimi ve dolgu işlemlerinin yapılması olarak program izlenmektedir. Personelimizle tam bir bütünlük içinde çalışmalarımız gerçekleşmektedir. Malzemelerimiz ve cihazlarımız kesinlikle modern donanımlı ve altyapısı mükemmel, bakımları ise eksiksiz olarak yapılan aletlerdir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımızda uzun ömürlü yol ve saha beton çalışmalarımızla memnuniyet kazandık. Geniş alanlar olan saha betonlarının dökülmesinde de kapsamlı ve profesyonel çalışmalarımızla sizlerleyiz. Bu noktada, firmamızın çalışmalarına sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sizinle uygun fiyatlarımızla olacağız.