Tabliye Beton Şap Uygulamaları

Şap uygulamalarında öncü ve uzman olan firmamız, tabliye beton şap uygulamalarından da bugüne kadar memnun eden sonuçlara imza atmıştır. Tabliye betonu bir inşaatın temelini oluşturan beton uygulamalarından biridir. Tabliye kelime anlamı olarak, yapılarda yatay elemanlardan olup, boyut olarak levha sınıfında olan yapı inşaat elemanları olarak tanımlanabilir. Binalarda kullanılan döşeme türlerinden biridir. Aynı zamanda köprülerin yapımında da ilk yerleştirilen bölüm olarak tanımlanmaktadır. Tabliye beton uygulamalarında lap uygulaması aşaması son derece önemlidir. Bu uygulamanın belli bir sistematik ile yapılması gerekir. Aksi takdirde son derece önemli teknik ve zamanlara hataları yapılabilir. Firmamız olarak tüm şap uygulamalarımıza ve tabliye beton şap uygulamalarımıza güvenebilirsiniz.

Şap uygulamalarında, kaliteli malzeme ve cihazlarımız, donanımlı, tecrübeli ekiplerimizle sizlerleyiz. Şap uygulaması, kuruması gerçekleşmiş, dökülmüş, beton üzerine yapılan bir izolasyon işlemidir. Bu işlem hem zeminin muhafazasını sağlar, hem de estetik anlamda göze hoş görünmesini sağlar. Olumsuz dış etkenlerden zeminin korunması noktasında, şap atılması son derece etkilidir. Alanın ömrü şap sayesinde uzar. Çok daha korunaklı bir kullanım sağlanır. Şap yapıların taban kısımlarında, su alma ve nemlenme riski olan yerlerde kullanılır. Bu şekilde izolasyon sağlanır. Fabrikaların ve işletmelerin iç ve dış zemin kısımlarında kullanılır. Spor sahalarında, hem açık spor sahalarında, hem de kapalı alanlarda şap uygulamasına başvurulmaktadır. Müze, sergi salonları gibi geniş zemini olan alanlarda da uygulama yapılır.

Genel anlamda şap uygulaması farklı alanlarda ve zeminlerde kullanılmaktadır. Uygulama yapılacak zeminin özellikleri, iç ve dış alan olması, bulunduğu alanın özellikleri, konum, kullanım amacı gibi birçok etkene göre değişmektedir. Hangi zeminde, hangi şap sisteminin ve uygulamasının yapılması gerektiğini ancak uzman firmalar belirleyebilir. Bu noktada, firmamızın en iyi hizmeti sunacağına kesinlikle güvenebilirsiniz. Helikopterli şap ekipmanlarımızla geniş alanlarda pürüzsüz bir etki sağlanmaktadır. Öte yandan, tabliye beton şap uygulamalarında da hizmetlerimize son derece özenli ve profesyonel şekilde sizleri beklemektedir. Alanlarınızı uzun yıllar, dayanıklı ve estetik kalmasını sağlayan yöntemlerle tanıştırmak için mutlaka firmamızın hizmetlerinde yararlanmalısınız.