Spor Sahaları Zemin Beton Uygulamaları

Spor salonlarında, hem kapalı spor salonlarında, hem de açık spor salonlarda zemin sistemlerinin özenle hazırlanması gerekir. Bu konuda seçim sizde olmakla birlikte, işlemi yapacak firmanın uzmanlığına ve deneyimlerine güvenmelisiniz. Firmamız olarak, bugüne kadar son derece farklı zemin kaplama işlemlerine imza attık. Özellikle spor salonları zeminlerin hazırlanmasına usta olarak referanslarımız bulunmaktadır. Sitemizden referanslarımızı kapsamlı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca, iletişim kurmak için hem çağrı merkezimiz, hem de sitemiz üzerinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Tüm destek ve sorularınız için sizinleyiz ve yanıtlamaya hazırız. Aynı şekilde, esnek çalışma saatlerimiz içinde randevularınızı da alabilirsiniz. Firmamız mükemmel hizmetleri ve uygun fiyatları ile sizlerle.

Spor salonlarında zeminler için doğru malzeme seçimi çok önemlidir. Bu noktada, iç alanlar için endüstriyel zeminlerin seçilmesi yerinde bir karar olacaktır. Endüstriyel zeminler, bakterilerin oluşması ve mikrop oluşmasını önleyen, mükemmel hijyen sağlayan mükemmel uygulamalardır. Bu noktada, özellikle mikrop ve bakterilerden uzak tutulması gereken spor salonları için en uygun seçimlerdir. Mükemmel bir hijyen ortamı sağlanır, aynı zamanda estetik görünüm sağlanır. Firmamız kapsamında, bugüne kadar birçok spor salonunda bu tür zemin uygulaması yapmış bulunmaktayız. Zeminlerin temizlenmesi, hazırlanması, malzemenin uygun ölçüde işlenmesi mutlaka uzmanlık gerektiren işlemledir. Bu nedenle, firmamız gibi özenli çalışan kurumlar tarafından yapılması gerekir. Endüstriyel ve epoksi zeminlerin yapılması işlemlerinde firmamıza güvenebilirsiniz.

Yeni nesil epoksi zeminler de uygulamalarımız dahilindedir. Bu çalışmalar ve kaplamalar da zeminlerin estetik görünmesini sağlar. Aynı zamanda uzun ömürlüdür. Açık alan spor zeminlerde beton uygulamaları olarak firmamız tarafından, son derece estetik yeni nesil uygulamalar yapılmaktadır. Baskı beton sistemleri bunların arasındadır. Baskı sistemleri ile son derece geniş alanların kaplanması söz konusu olmaktadır. Bu sistemlerde, malzeme ölçülerinin ayarlanması, doğru ölçülerin ve malzemelerin kullanılması, işçilik son derece önemlidir. Ön etüt, malzeme seçimi ve doğru uzman kadro önem taşımaktadır. Derzlerin hazırlanması ve uygulanması, gerekli şap uygulamaları da büyük önem taşımaktadır. Renkli beton uygulamaları da dış spor alanlarında kullanılabilecek, firmamız tarafından ustalıkla yapılan bir çalışmadır.