Renkli Beton Uygulamaları

Açık alan zeminlerde mükemmel bir estetik etkisi olan renkli beton uygulaması, firmamızın sizlere sunduğu en özel hizmetlerden biridir. Firmamız renkli beton uygulamaları konusunda özenli ve başarılıdır. Tüm zemin uygulamalarımızda en modern teknikleri ve en iyi işçiliği kullanmaya özen göstermekteyiz. Bunu renkli beton uygulaması işlemlerimizde de sürdürüyoruz. Renkli beton, özel renkli pigmentler kullanılarak, kimyasal işlemle gerçekleştirilen bir beton zemin uygulamasıdır. Özel işlemden geçen beton malzeme endüstriyel kullanıma hazır hale gelir ve uzman eller tarafından uygulanır. Üretiminde belirli kuralların ve standartların sağlaması zorunludur. Dış alanlarda, bahçe, spor alanları, gezinti alanları gibi zemin uygulamalarında gerçekten estetik sonuçlar sağlamaktadır. Yüzey sertleştirici malzemenin rengine göre imalatı yapılmaktadır.

Renkli beton uygulaması bir baskı beton uygulaması türüdür. Baskı beton son dönemlerin en pratik ve kullanışlı zemin uygulamalarından biri olarak dikkat çekmektedir. Son derece geniş alanlarda, parçalardan hazırlanarak kolayca uygulanması mümkün olmaktadır. Normal betondan çok daha dayanıklı bir zemin kaplamasıdır. Bu uygulama sırasında, düşük çimento miktarı ile yüksek su miktarı kullanılır. Fazla su miktarı betonun dayanıklı olmasını son derece artırır. Gerçekten dayanıklılık gücü yüksek bir zemin meydana gelir. Beton emme kuvveti ise düşüktür. Bu noktada, toz ve mikrop tutması da zorlaşır. Son derece kolay temizlenen zeminlerdir. Pullanma oranı da son derece düşüktür. Bu nedenle, son derece kullanışlı bir zemindir.

Renkli beton uygulaması mutlaka uzmanlık isteyen bir uygulama alanıdır. Buna göre, betonun özelliklerine uygun olması açısından, su ile çimento miktarının çok iyi ayarlanması gerekir. Betonun geçirimliliğinin az miktarda tutulması için yerleştirilmesi çalışmasının ve sıkılaştırma işlemlerinin çok iyi yapılması gerekmektedir. Zeminin renk kalitesinin artması için kullanılması gereken malzemeler bilinmeli ve ayarlanmalıdır. Renk pigmentlerinin ayarlanması da son derece önemli ve uzmanlık isteyen bir işlemdir. Zaman zaman firmanın uygun gördüğü ve belirlediği zamanlarda zeminin cilalanması lazımdır. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak renkli beton uygulamalarında bugüne kadar son derece özenli ve uzman çalışmalar sunan firmamıza güvenebilirsiniz. Bilgi ve randevu için çağrı merkezimiz ile sitemiz uygundur.