Otopark Zemin Uygulamaları

Otoparkların zemin alanları için son derece estetik, uygun fiyatlı ve uzun ömürlü zemin uygulamalarını firmamız yapmaktadır. Otopark alanlarında tek düze bir zemin rengi uygulaması sakıncalıdır. Otoparklar ve çevrelerinde birçok zemin uygulaması yapılmalıdır. Bunlar türüne göre, kullanım alanlarına göre, çeşitlerine göre değişecektir. Sitemizden otopark zemin uygulamaları konusunda detaylı bilgileri alabilirsiniz. Hem işyeri anlamında otoparklar, hem de alışveriş merkezlerinin, okulların, fabrika ve farklı statülerdeki işyerlerinin, otellerin, apartman ve müstakil evlerin otopark kısımlarında çalışmalarımız bulunmaktadır. Farklı büyüklüklerde ve kullanım kapasitelerinde otoparklar için otopark zemin uygulamalarımız bulunmaktadır. Çalışmalarımızda mutlaka zemin etüt çalışması ve ön inceleme yaparız. Bundan sonra uygulamamız devreye girer.

Klasik asfalt çalışmaları açık veya kapalı otopark asfalt çalışmalarımız olarak, ekonomik, uzun ömürlü olan ve bakımı da zorlayıcı olmayan uygulamadır. Hızlı uygulanır, uygulamamızdan sonra hemen aynı gün içinde kullanımı sağlanır. Tamiri kolaydır ve yolda kullanıcılara esneklik sağlar. Araçların hareket kabiliyetini mükemmel sunar. Geri dönüşüm oranı ise %100 dür. Yeni nesil renkli ve desenli otopark zemin uygulamaları da firmamız tarafından yapılmaktadır. Hem dayanıklı, hem de estetik özellikleri bakımından son derece gelişmiştir. Hem ekonomik olarak uygun, hem de son derece kolay uygulanan bir sistemdir. Tek tek parke taşı döşenmesine gerek kalmadan, çimento ve modern asfalt uygulaması ile hazırlanan çok özel bir sistemdir.

Kapalı otoparklar için özel zemin kaplama sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu zeminlerde de renkli asfaltlar ve klasik asfalt uygulamalarımız söz konusudur. Renklendirme seçeneklerimizle hem kullanışlı, hem de göz alıcı zeminler ortaya çıkar. Farklı renklerle otopark içinde bölgelerin ayrılması sürücülerin alanları rahatça ayırt etmesini sağlamaktadır. Özel kaplamalar ile renklerin solması önlenir. Çalışmalarımızda kullandığımız boyalarımız kesinlikle kansorojen değildir ve sağlığa zararlı özellikleri de bulunmamaktadır. Uzun ömürlü, TSE standartlarında boyalarımız sizlere sunulmaktadır. Diğer malzemelerimizde de en ekonomik rakamlara yüksek kaliteli ürünleri kullanmaktayız. Bisiklet yolu ve spor sahaları içinde de çok özel malzemelerimizle mükemmel zemin çalışmaları yapmaktayız. Hem malzemelerimiz, hem de boyalarımız standartlara uygun ve tescillidir.