Helikopterli Şap Nedir?

Helikopterli Şap - Helikopterli Şap Nedir?

Helikopterli Şap Kullanım Alanları

İçerisinde hava boşluğu olmayan, kodunda pürüz bulundurmayan üzerine uygulanan yüzey sertleştirici desteğiyle son derece sağlam bir imalata neden olan helikopterli zemin betonu, havaalanı pistleri, helikopter pistleri, araç ve yürüyüş yolları, yükleme ve indirme rampaları gibi güvenliği yüksek, fabrikalar, otoparklar, sahalar, sağlam bir temel isteyen hassas alanlara uygulanan betonlardır. İlk olarak profesyonel bir ekip tarafından yapılması şart olan bu uygulama, öncelikle dökülecek beton ile ilgili saha ve hava koşulları da göz önünde bulundurularak özel bir karışım fizibilitesi hazırlanmalı, kullanılacak agrega oranları işinde profesyonel ustalarca uygulanmalıdır.

Böylelikle malzeme kullanımı en ölçülü şekilde yapılarak, doğru orantı yakalanmalıdır. Aksi takdirde fazla dökülen betonun zeminimize bir faydası olmayacağı gibi, bilinçsiz ve fazla uygulanan yüzey sertleştirici, kür malzemesi, beton cilası gibi yan agregaların da kabuklaşmaya yol açacağından imalatın ve kullanım alanının ömrünün uzun olmayacağına neden olacaktır.

Dal İnşaat 1980’den Beri Hizmetinizde

Saha ve zemin betonu kategorisinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere yukarıda ki hususlara azami ölçüde dikkat ederek hizmet vermeyi ilke edindik. Bizlerle çalışmak, keşif ve fiyat almak için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın sizlere hizmet için buradayız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir