Epoksi Boya Uygulamaları

Zemin kaplamaları, zemin beton uygulamalarında sizlere en iyisini sunan firmamız, epoksi boya uygulamaları konusunda da parmakla gösterilir. Her türlü açık ve kapalı alanlarda, mekanların ve alanların özelliklerine göre zemin uygulamalarımızla sizlerleyiz. Uzman kadromuz, modern tekniklerimiz ve cihazlarımız, kullandığımız sağlığa uygun malzemeler çalışmalarımızın beğenilmesini sağlamaktadır. Sitemizden firmamız hakkında bilgi alabilir, çalışmalarımızı ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Epoksi boya uygulamaları konusunda da en özenli çalışmalarımızı görebilirsiniz. Çağımızda, en kullanışlı ve avantajlı zemin kaplamaların başında epoksi zemin kaplamalar gelmektedir. Epoksi malzeme kullanışlıdır. Öncelikle belirtelim, epoksi zeminlerin temizlenmesi son derece kolaydır. Mikrop tutmayan, bakteri üretmeyen, hijyenik özellikleri söz konusudur. Kimyasal içeriklere karşı da oldukça dayanıklıdır epoksi zeminler. Özellikle darbe alma riski yoğun olan alanlarda, kimyasal ve fiziksel açıdan darbelerden etkilenme oranı yüksek olan alanlarda epoksi zemin tercih edilmektedir.

Epoksi zemin uygulaması titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız tüm zemin çalışmalarında olduğu gibi, epoksi zemin uygulamalarında da özenle ve uzman personeli ile işlem yapmaktadır. Epoksi zemin uygulaması yapılmadan önce zemin detaylı olarak personelimiz tarafından temizlenir. Zeminde kesinlikle herhangi bir pas, kir ya da toz olmamalıdır. Buna özen gösterilir. Ardından yüzey tamamen pürüzsüz bir hale getirilir. Çıkıntıların olmaması çok önem taşımaktadır. Ardından astarlama işlemi yapılır ve ara kat malzemesi de sürülür. Bundan sonra, özel bir çelik malzemeden yapılan mala ile epoksi boyanın zemine sürülmesi işlemi yapılır.

Epoksi zemin kapmala uygulaması, birçok zemin kaplama çalışmasından  daha kolaydır. Ancak, alanın derinlemesine temizlenmesi, traşlanması işlemlerinde titiz davranılmalıdır. Ancak, epoksi malzeme son derece doğru kullanılması gereken bir malzemedir. Bu nedenle, amatör ellerde yapılması asla doğru değildir. Uzman firmalar tarafından, eğitimli ve profesyonel personel tarafından yapılması çok önemlidir. Diğer çalışmalarımızda olduğu gibi, epoksi zemin kaplama işlemlerinde de firmamıza güvenebilirsiniz. Sizlere mükemmel ve beklentilerinizin de ötesinden bir hizmet sunacağız. Uzun yıllar zemini kullanabilirsiniz. Özenli çalışmamızla pürüzsüz ve net bir yüzey teslim alacaksınız. Firma çağrı merkezimizden ya da internet sitemizden iletişime geçebilirsiniz.