Endüstriyel Zemin Uygulamaları

Firmamız kapsamında, tüm zemin çalışmaları dahil olmak üzere, endüstriyel zemin uygulamaları hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Endüstriyel zemin, mutlaka bu özel üretim ve uygulaması olan zemin türünün kullanılmasının gerekli olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Buna göre, sanayi tesislerinde, ilaç, gıda, tekstil sanayi alanlarında çalışmalar yapan tesislerde, Doğalgaz ya da termik üretim yapan enerji santrallerinde, otomotiv sanayi alanında çalışan merkezlerde, savunma sanayi tesislerinde endüstriyel zemin tercih edilmesi gerekmektedir. Sadece bu alanlar değil, ayrıca, hastaneler, hangar ve otopark, soğutma depoları ve alışveriş merkezlerinin zeminlerinde de endüstriyel zeminlerin tercih edilmesi büyük önem taşır. Endüstriyel zeminler darbelerden kolay etkilenmezler. Özel üretimleri sayesinde mikrop üretimi ve bakterilerin barınması da kolay mümkün olmaz. Hem sağlık açısından uygun, hem de estetik anlamda beklentileri karşılayan modellerdir.

Kimyasal etkilerle sürekli yüzyüze olan kimya laboratuarlarında, sağlık tesislerinde, ilaç fabrikalarında da bu zeminler kullanılmalıdır. Spor salonlarında ve sağlık hizmeti sunan kurumlarda temizlik, hijyen çok önemlidir. Bu tür zemin önerilmektedir. Endüstriyel zemin, kullanışlı ve birçok zemin uygulamasına göre pratik olmakla birlikte, aynı zamanda kesinlikle işlemi uzmanlık isteyen bir uygulamadır. Endüstriyel zemin kaplama işlemleri olarak, yüzey sertleştirici uygulanan zeminler, epoksi malzeme ile kaplamalar, mma malzeme ve akrilik zeminler ve  self levelling tesviye şapı zeminler gösterilebilir. Zemin kaplamalarında doğru tür ve malzeme seçimi yapılması çok önemlidir.

Uzmanlarımız endüstriyel zemin uygulaması yapılacak alana, ekibimizle gelerek etüt yapar. Bundan sonra alanın uygulamaya hazırlanması işlemi yapılır. Alanın temizlenmesi, tüm çıkıntıların ve pürüzlerin alınmasından sonra malzeme hazırlanarak zemine uygulanır. Bu şekilde, işlemler mutlaka sırasıyla yapılır. Elemanlarımız alanlarında uzman, deneyimli ve eğitimli kişilerdir. Yılların tecrübesiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Öte yandan, kullandığımız tüm malzemelerin TSE belgeli ve kalite standartlarında olduğunu belirtelim. Kesinlikle sağlık açısından olumsuz bir malzeme kullanmamaktayız. Boyalarımız doğal, kanserojen olmayan ürünlerdir. Ayrıca, modern aletlerimizle zemin işlemlerimiz yapılmaktadır. Aletlerimizi sürekli yenilemekte ve bakımlarını yapmaktayız. Bu şekilde sizlere en mükemmel hizmeti sunmaktayız. Çalışmalarımıza ve sonuçlarına güvenebilirsiniz. Her zaman sizinleyiz ve uygun fiyatlarımız sizi memnun edecek.