Derz ve Pahlı Kesme Uygulamaları

Firmamız olarak, derz ve pahlı kesme uygulamaları ile sizinleyiz. Sitemizde çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ve referanslarımız, firma bilgilerimiz ve çalışma özelliklerimizle sizlerleyiz. Derz kesme işlemleri detay gibi görünse de mimari uygulamalarda önemi büyüktür. Derz kelime anlamı olarak, yapıların, yapı malzemelerinin aralarında kalan boşluklar olarak tanımlanabilir. Bu boşluklar, zemin malzemelerinin birbirine sürtünmesini, birbirine çarpmasını önleyen alanlardır. Boşluklar sayesinde kaplamalar arasında sürtünme, kırılma, çatlama ve dolayısıyla hasarlanma olmaz. Derzler aslında bir yapının temelini oluşturur. Beton dökme sırasında, plakaların yerleştirilmesinde, zemin kaplamalarında mutlaka derz hazırlanır ve kullanılır. Derz dolgularının muntazam şekilde yapılması derz kesme makinesi ile yapılır.

Makineler, asfalt kesimlerin, beton kesimlerini yapma kapasitesine sahiptir. İnşaat derzleri, dilatasyon derzleri ve kontrol derzleri olarak derzler kendi içlerinde çeşitlere ayrılmaktadır. Derz kesme işlemlerinde farklı malzemeler ve aletler kullanılabilir. Buna göre derz kesme türleri de farklılık gösterebilir. Pahlı kesim bunlardan biridir. Pah kırma ve kesme özelliği olan aletler kullanılır. Beton kesme, derz kesme makineleri ile kontrol derzleri yapılır. İnşaat derzleri yapılır, dilatasyon derzleri ve merdiven ile havalandırma boşluk alanları hazırlanmaktadır. Derz kesme işlemlerinde kullanılan makine, malzeme kalitesi, işçilik, iş bilmek son derece önemli unsurlardır. Bunların bir arada olması demek, yapının donanımlı ve kaliteli şekilde yaratılması anlamına gelmektedir.

Derz sistemlerinin kaliteli ve özenle yapılması, tüm binanın sisteminin mükemmel olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde, tüm malzemeler, hem beton sistemleri, hem de zemin uygulamalarında uzun ömürlü bir altyapı sağlanmaktadır. Firmamız tarafından yapılan derz işlemlerinde, derz ve pahlı kesme uygulamaları kapsamında, modern aletler, dünyada en ileri teknolojiler izlenerek yapılmaktadır. Sitemizde bugüne kadar yaptığımız çalışmaları bulacaksınız. Referanslarımızla birlikte çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Beton sistemleri ve zemin çalışmalarımız sizlere uzun yıllar sunulmaktadır. Çalışmalarımızla işyerlerinizde ve tüm iç ile dış mekanlarınızda güvenle kalabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tüm malzemelerimiz TSE garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Dünyanın en ileri teknolojilerini kullanmaktayız. Mutlaka sitemize tıklayın ve firmamızla iletişime geçerek üretim kalitemiz hakkında fikir edinin.